Lawendowe ogrody – nowa inwestycja w Wilanowie

sobota, grudzień 26th, 2009

Inwestycji w domy pod Warszawą jest ostatnimi czasy jak na lekarstwo. A szkoda, bowiem według wszelkich prawideł, mieszkania będą drożeć, a domy nie. Zainteresowanie klientów zakupem domów w okolicach Warszawy również jest coraz większe - jest to bowiem rozwiązanie wygodne, tańsze oraz bardziej korzystne w dłuższej perspektywie czasowej (dom jest zarówno bardziej rozwojowy jak i mniej podatny na fluktuacje cen na rynku).

Wśród miejscowości, które wyróżniają się w ramach inwestycji mieszkaniowych pod Warszawą, zdecydowanie przodują Konstancin, Magdalenka oraz Wilanów. Z nowych inwestycji w tych lokalizacjach, warto zwrócić zaś uwagę na inwestycję Lawendowe Ogrody w Wilanowie, - propozycję AMB Group Polska.

Lawendowe ogrody, to zespół domków w zabudowie bliźniaczej, kierowanych do klientów młodych i wymagających. Wilanów Zawady - miejsce lokalizacji osiedla wyróżnia się nie tylko przyjazną architekturą i doskonałym dojazdem do stolicy, ale również dobrym zapleczem pod względem infrastruktury (zwłaszcza jeśli chodzi o szkoły i przedszkola)- taka lokalizacja powinna więc zainteresować rodziców z małymi dziećmi.

Domy mają powierzchnię 344 m² i posadowione są na sporych (ponad 600 metrowych) działkach. W ramach projektu powstanie 20 domów zabudowie bliźniaczej (5 jest już zarezerwowanych). Domy mają budowę trzy kondygnacyjną (parter, piętro, poddasze użytkowe) oraz duży garaż na dwa samochody, W ramach projektu uwzględniono również 18 metrową salę kina domowego. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2012 roku

Podobne wpisy

tagi: ,

Zostaw komentarz