Nowe sklepy we Włocławku. Centrum Wzorcownia

wtorek, grudzień 23rd, 2008

35.000 m2 powierzchni handlowej. O tak ogromny obszar sklepów wzbogaci się niedługo Włocławek, dzięki nowej inwestycji firmy Budizol. W centrum miasta powstanie galeria handlowa, centrum rekreacyjno – rozrywkowe oraz 40 luksusowych apartamentów. Takiego kompleksu handlowo – usługowo – mieszkalnego Włocławek jeszcze nie widział.

W ramach rewitalizacji dawnej Fabryki Fajansu, powstaje projekt na skalę europejską, które otwarcie, według planów, nastąpić ma w trzecim kwartale 2009 roku - Wzorcownia.

 

Innowacyjność inwestycji polega nie tylko na tym, że Wzorcownia będzie największym i najbardziej profesjonalnych centrum handlowym we Włocławku, ale również na doborze technologii wykonania budynku oraz śmiałym planom wkomponowania w strukturę obiektu mieszkań typu loft. Połączenie struktury handlowej z powierzchnią mieszkalną zdarza się rzadko. Tu jednak lokalizacja jest na tyle ciekawa, że pomysł, aby wygospodarować przestrzeń dla nabywców poszukujących najwyższych standardów, wydaje się strzałem w dziesiątkę. Mieszkania w ramach wzorcowni powstaną w częściach B i C  - dwóch samodzielnych budynkach połączonych koncepcyjnie z resztą galerii handlowej. Pomyślane jako zabudowa typu loft, apartamenty Wzorcowni pozwolą na duża indywidualność w zakresie projektowania aranżacji wewnętrznej mieszkań, czym pewnie spełnią oczekiwania nabywców.
 

Wzorcownia

Wzorcownia

Wracając do galerii handlowej, warto wspomnieć, że część powierzchni handlowych Wzorcowni została już zarezerwowana przez najlepsze i najbardziej znane marki. Spora ich grupa nie była dotąd obecna we Włocławku. Nadal trwają rozmowy nad wynajmem pozostałych powierzchni handlowych. Przy tak dużej powierzchni handlowej, można być pewnym, że nie zabraknie żadnego, liczącego się na rynku sklepu.  Mieszkańcy będą mieć więc dostęp do wszystkich najnowszych trendów w modzie.

Podczas prezentacji projektu mieszkańcom Włocławka ten punkt był zresztą najgłośniej podkreślany, mieszkańcy stwierdzili bowiem, że potrzebują prawdziwej galerii handlowej, a nie jedynie jej namiastki – jak to jest obecnie.

Podobne wpisy

tagi: ,

1 komentarz

subskrypcja

Zostaw komentarz